Mysterium Malty 2

Termín: 30.9. – 7.10. 2023

Cvičení QI GONG a transformační pobyt.

Lektoři: Simča a Anet

Pojeď s námi prozkoumat 5 živlů mystické Malty. Anet podpoří Vaše vnímání energií ostrova Gozo – provede Vás po silově-vibračních prehistorických místech Malty.

Taoistické cvičení Qi Gong a meditace se Simčou Vám umožní procítit sílu  5 elementů ve Vašem těle – každý  prvek  /voda , oheň, zem, kov, dřevo / rezonuje léčebně s určitým orgánem. Seznámíte se s  taoistickou  teorií 5 prvků.

Každý den se ponese ve znamení jednoho z elementů, na který se zaměříme venku i uvnitř nás, např. ve dni elementu vody budeme poznávat samy sebe skrze vodu, poplujeme soukromou lodí na místa, která ze země nejsou snadno, nebo vůbec dostupná vč. jeskynních portálů, v energii vody budeme cvičit, meditovat a poznávat tento prvek i z pohledu čínské medicíny.

Těšíme se na Vás Anet a Simča

Cena: 23 150,- Kč (včetně zpáteční letenky v předpokládané hodnotě 6650 Kč. Cena letenky se může do jejího zakoupení variabilně měnit – od toho se tedy bude odvíjet i konečná cena za pobyt).

  • Cena zahrnuje: přímý let Praha -Malta -letenky vč. velkého zavazadla, ubytování , pobytová taxa, transport z letiště a zpět, trajekt, přeprava po ostrově a vstupné, průvodce, cvičení
  • Cena nezahrnuje: pojištění a stravu

Ubytování:  budova s výtahem, nové- prostorné- moderně zařízené apartmány, které jsou vybaveny veškerým komfortem, plně vybavený kuchyňský kout s jídelním koutem a obývákem,3 ložnice , 2 koupelny, apartmán /6 lůžek/ bude obsazen pouze 4 osobami, poloha – 50m od pláže, v dochozí vzdálenosti restaurace a obchody.

Pro závazné přihlášení  prosím odešlete přihlášku a zálohu 3000,- Kč na účet č. 163626083/5500, VS 23092023, do poznámky uveďte Vaše jméno.

Jakmile budou uzavřeny přihlášky, požádáme Vás ještě o zaslaní částky za letenku.

Případné dotazy: Simona Bílková 737441353

Doplatek pobytu 13 500,-  Kč bude třeba uhradit nejpozději měsíc před odletem.

Přihláška