INFORMACE

INFORMACE K POBYTU

Příjezd a odjezd je uveden u každého kurzu.

S sebou:

přezůvky, lehký šátek na krk pro ranní cvičení, sportovní obuv a oblečení, plavky (v době volna možnost koupání), láhev na pití – v penzionu je dobrá pitná voda, karimatka, meditační polštářek, slabší deka (možno zatočit a využít při meditacích místo polštářku)

Ubytování:

K dispozici jsou 4-8 lůžkové pokoje s vlastním sociálním zařízením a dva 2 lůžkové se sociálním zařízením na chodbě. Ubytování je včetně ručníků a ložního prádla.

Stravování: – vyjímka u kurzů Naučte se žít a jíst v souladu s cykly přírody- viz daný kurz

ostatní kurzy:

– v ceně pobytu jsou zahrnuty snídaně

– oběd a večeři si účastníci mohou buď připravit ve sdílené, velké, plně vybavené kuchyni z vlastních surovin. (olej, sůl a koření jsou k dispozici). K dispozici je i velká lednička a mrazák, sporáky, nádobí, myčka. Odpad se třídí.

– v blízkém okolí (centrum Malé Skály nebo Jablonec) je několik restaurací. Jsou možné hromadné telefonické objednávky, kdy jeden z účastníků jídlo přiveze nebo je možné si do restaurací zajet osobně.

– v areálu je ohniště a gril

– voda je pitná a výborná

Parkování:

Pro vyložení a naložení zavazadel je možné krátce zajet na spodní dlážděnou plochu. Dlouhodobé prakování je zdarma na parkovišti u silnice.

Během seminářů jsou pořizovány fotografie. Pokud nechcete být foceni, prosím o včasné písemné vyjádření.

V případě změn v informacích vzhledem k náplni semináře bude vše předem upřesněno lektorem.

Celý objekt je nekuřácký.

Koupání na vlastní nebezpečí. U bazénu a výřivky není žádný dozor.

Cvičební prostory jsou venkovní nekryté – fotbalové hřiště, venkovní kryté – stan s pevnou podlahou, vnitřní – meditační místnost. V areálu se nachází meditační lesík s jezírkem.

V případě chladného počasí je možné využít pro cvičení zateplené prostory uvnitř objektu.

Blog na WordPress.com.